Gry dla dzieci » Gra Przygotuj smaczne tapas

Sympatyczna gra w gotowanie dla lubujących się w przygotowywaniu smacznych potraw. Wciel się w właściciela baru na jednej z ciepłych wysp. Przygotuj przepyszna przekąskę – oczywiście zgodną z zamówieniem i wymaganiami klienta, podaj mu ją i zainkasuj zapłatę. Obok każdego z klientów pojawia się jego zamówienie musisz podać mu dokładnie takie tapas, jakiego życzy sobie twój klient. Pamiętaj, że nikt nie lubi zbyt długo czekać na posiłek. Zniecierpliwienie twojego klienta będzie widoczne na kolorowym pasku obok jego głowy. Pracuj szybko, ale uważnie – źle wykonane zamówienie musisz wrzucić do kosza na śmieci. Wraz z kolejnymi poziomami gry możliwe będzie serwowanie coraz bardziej wymyślnych tapas. Jesteście gotowi?
TAGI: #gry gotowanie, #gra kucharz, #gra edukacyjna, #gra dla dziewczyn, #gry dla dzieci. #gra dla chłopców, #gra gotowanie, #tapas

Gra „przygotuj smaczne tapas” pozwala pobawić się dziecku w kucharza, bez brudzenia kuchni. Gra gotowanie uczy przedsiębiorczości, umiejętności oceny stopnia zniecierpliwienia czekających na coś osób oraz motywuje do odkrywania nowych smaków. Drogi rodzicu porozmawiaj z dzieckiem o produktach, z jakich dziecko będzie przygotowywało tapas w grze. Porozmawiajcie o kraju pochodzenia tapas, państwach, gdzie tego rodzaju przekąski są popularne. Spróbujcie również wspólnie przygotować tapas, z dowolnie przez siebie wybranych produktów. Może twoje dziecko wraz z przyjaciółmi lub rodzeństwem pobawi się w bar na plaży, gdzie jedna osoba będzie kucharzem, a pozostałe będą składały zamówienia na swoje tapas?


Zobacz inne darmowe gry dla dzieci onlineOceń Gra Przygotuj smaczne tapas :

2.9/5 (650 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej grze.


 1. 1


  FAJNIE W TO POGRAC

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 2. 2


  OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOH LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 3. 3


  HeJ fajna ta gra

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 4. 4


  super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 5. 5


  wciąż chcę w to grać.

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 6. 6


  ja nie moge hakie to głupie o fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 7. 7


  fajna gierka

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 8. 8


  omg jaka gra

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 9. 9


  o mój ra co tu sie wyrabia

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 10. 10


  nudaaaaaaa dla mnie ja mam 10 lat

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 11. 11


  najnudniejsza gra na świecie ja mam 12 lat

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 12. 12


  NAJ FAJNIEJSZA GRA NA CAŁYM ŚWIECIE

  Zgłoś jako nieodpowiedni

CAPTCHA